İstanbul

Yazılım ve Eğitim

İstanbul Kadıköy'de bulunan ofisimizde eğitim ve yazılım alanında ki faaliyetimiz devam etmektedir. Nazlı Eğitim Danışmanlık ve Ryse Soft Bilişim olarak eğitim ve yazılım sektöründe 2 firmamız ile yolumuza devam ediyoruz.

Yapay zeka, görüntü işleme ve veri bilimi alanında ki çalışmalarımızı İstanbul ofisimizden yürütüyoruz.

Yazılım projelerinin yanı sıra üniversite onaylı sertifikalı eğitimler de düzenlemekteyiz. Yazılım eğitimlerimiz bilgisayar mühendisleri tarafından Türkçe veya İngilizce olarak verilmektedir.

İstanbul İletişim Adresi

Ankara

Kurumsal ve Bireysel Yazılım, Kurumsal Eğitim

2009 yılından bu yana Eğitim ve Yazılım sektöründe ki faaliyetlerimizi Ankara Çankaya'da bulunan yazılım ofisimiz ve Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumumuzda sürdürüyoruz.

Siber güvenlik,Web ve Mobil uygulamalar,Yapay zeka,Uzaktan Eğitim Sistemleri,Okul ve Kurs Yönetim Sistemleri,Kurumsal Yazılımlar,Belediyecilik Yazılımları ve Kurumsal Kaynak Planlama alanlarında yazılım hizmetleri sunuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Unvan Uzaktan Eğitim kurumları ve Ryse Soft Bilişim ile birlikte düzenlenen MEB onaylı sertifikalı eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara İletişim Adresi
RyseSoft Ankara

logo
unvankurslari logo
nazliegitim logo

Yazılarımız ve kampanyalarımızdan haberdar olun

Yaptığımız çalışmalardan,ücretsiz eğitimlerden ve indirim fırsatlarından haberdar olmak istiyorsanız mail adresinizi bize gönderin.

image
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙