pattern-lines

Risk Analizi

İşletmenlerin büyürken ve aynı zamanda maliyetleri kontrol ederken kara para aklama, terörizm ve dolandırıcılık gibi günümüzün küresel ve finansal büyük risklerine karşı korunma sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Kullanılan Teknolojiler: AML KYC Services SAPBSA

risk

Kurumsal ve Bireysel Risk Analizi

RYSESOFT olarak kara para aklama ile mücadele kapsamında ve mali suçlar ile ilgilin riskli ilişkilere dayanan kapsamlı ve entegre bir sistem geliştirdik.Kurumlara belirttiğimiz başlıklar hakkında yardımcı oluyoruz.info@rysesoft.com.

Program Tasarımı,Kontrol Etme ve Geliştirme

Sisteminizi size özel geliştiriyor ve var olan programları sektördeki en verimli uygulamalara, yasal çerçeveler ve hedeflerinize göre harekete geçiriyoruz.

İzleme ve Tarama

Kullanılan ürünleri tarama ve teknolojik olarak değerlendirip, siz müşterilerimizin risklerini belirleyerek ve yükselterek modellerin kalibrasyonunu sağlıyoruz.Yapılan işlemleri geçmişe dönük olarak kontrolünü gerçekleştiririz.

Sistemi Sürekli Kontrol Etmek ve İyileştirme Çalışmaları

Üçüncü parti yazılımları inceleyip yanıt olarak uygulama planları geliştirerek uyguluyoruz. Hem geniş programlar hem de düzenleyici işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Verimlilik ve yüksek kaliteli işlemler dahil olmak üzere var olan uyumluluk işlevlerini yönetiyoruz.

Entegre Tekliflerimiz İçin İçerik Örnekleri

Risk Analizi içeriğinde, terörizm, kara para aklama ve dolandırıcılığa karşı gelişmiş sistemler sunulur. Bu sistemlerin içeriğini inceleyebilirsiniz..

Tasarım Düzeni
İzleme ve Test Etme
İşleme İzleme

Rüşvet Önlemi
Kara Para Önleme
Müşterini Tanı

Siber Risk Ağı
Yaptırımlara Uyum
Risk Değerleri

Yazılarımız ve kampanyalarımızdan haberdar olun

Yaptığımız çalışmalardan,ücretsiz eğitimlerden ve indirim fırsatlarından haberdar olmak istiyorsanız mail adresinizi bize gönderin.

image
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙