pattern-lines

Yasa dışı İçerik Tespiti

Kamu kurum kuruluşlarında, şirketinizde istenmeyen ve yasa dışı olan hareketleri tespit edip sizlere bildiriyoruz. Kontrol elinizde olsun.

Kullanılan Teknolojiler: C# C++ REACTImage ProcessingData Transfer

illegal

Yasa dışı İçerikler ve Tespitleri

Kullanıcı ve çalışanların işleri dışında başka alanlara ilgi gösterdiğini ve ne yaptıklarını görmek mi istiyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçin. info@rysesoft.com.

Hareket Alanı Kontrolü

Sistemde gezinen ve kullanıcıların ne yaptığı hakkında bilgi toplayan ağ gezgini sayesinde kullanıcının hangi sitelerde gezdiğinin, ne indirdiğinin farkına varın.

Anlık Takip Sistemi

Çalışanları daima izleyen ve size bildiren bu sistemle yaptıkları işleri takip etmek bu programla artık daha kolay hale gelecek.

Çoklu Kontrol Paneli

Her bilgisayarı ayrı ayrı klasörleyen ve veri gönderen sistemimizle karışıklık yaşamadan ayırt etme özelliği ile daha kolay kullanım avantajı sunuyoruz.

Yasa dışı İçerik Tespiti Demo Sürümü

İsterseniz yeni uygulamamız olan bu sistemi deneyimlemek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

atlassian

Görüntü İşleme Sistemi

Yüksek kaliteli ve hızlı görüntü işleme sistemimizle var olan bütün resim, video görüntüleri üzerinde blur, leke olsa dahi görüntü iyileştirme teknolojisi ile bilgisayarda olan bütün yasa dışı içeriklerden anında haberdar olun.

asana

Çoklu Ağ Gezgini

Ağda dolaşan gezgin sayesinde bütün sistemlerde kurulum gerekmeden tek bilgisayardan kontrol sistemi ile daha rahat erişim sağlıyoruz.Var olan bütün verileri topluyoruz.

shopify

Modern Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcı dostu olan panelimiz sayesinde sistemde karışıklık yaşamadan her sistemi adlandırıp farklı klasörleyerek karmaşıklığın önüne geçiyoruz.Ek olarak sizlere bu verileri kaydetme, indirme gibi imkanlar sunuyoruz.

invision

Yüksek Veri Kapasitesi

Kullandığımız uzaktan veri depolama, bulut teknolojisi ve güvenliği ile sistemde bulunan bütün görüntü içeriklerini büyüklüğü önemsenmeden ve sisteme yük olmadan sunucularımızda işlemleri gerçekleştiriyoruz.

slack

Destek Hizmeti

Alanlarında uzman mühendislerimiz ile sizlere daha iyi hizmet sağlamak için 7/24 çözüm odaklı çalışıyor ve yanınızda oluyoruz.

webdev

Yasaklı Sitelere Giriş ve Tespit Sistemi

Kullanıcıların girdikleri siteler, hangi kullanıcının girdiği, hangi sitelerde vakit geçirdiği ve sitedeki görüntüleri tespit edip ne olduğu hakkında sizlere geri dönüş sağlayan programımız ile tüm kontrol mekanizmasını elinizde bulundurun

Yazılarımız ve kampanyalarımızdan haberdar olun

Yaptığımız çalışmalardan,ücretsiz eğitimlerden ve indirim fırsatlarından haberdar olmak istiyorsanız mail adresinizi bize gönderin.

image
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙